Home » Reference

Reference

Eva – Zlín

Na focení s Peťkou jsem se velice těšila, i když jsem se trochu bála.. Říkala jsem si, že budu strašné poleno, nebudu vědět kam se dívat, jak stát, usmívat se… Ale veškerý stres ze mě spadl v momentě, kdy jsme začaly fotit. Atmosféra i přístup Peťky na mě působily velice kladně a já se přestala stydět. Peťka je úžasná profesionálka. Focení pro mě byla zábava i radost! Hlavně když jsem pak viděla hotové fotky, nemohla jsem věřit vlastním očím, že toto jsem opravdu já! Určitě bych Peťku doporučila všem, co by chtěli sobě nebo někomu blízkému udělat radost krásnými fotkami!

Lucka – Halenkov

Focení s Peťou bylo úplně perfektní. Je to skvělý člověk, velmi se snažila, aby jsem se uvolnila a byla sama sebou. Je to skutečná profesionálka. Poradí, co a jak máte dělat. Jelikož jsem na to focení byla trošku dřevo, byla jsem za tuto pomoc nesmírně ráda 🙂 Prostředí bylo velice příjemné a z Peti vyzařuje velice pohodová nálada. Byla jsem nesmírně překvapená jak rychle fotky upravila, byla prostě úžasná. Nechala jsem se nafotit na kalendář pro manžela k narozeninám a velice se podařil. Měla jsem s dárkem obrovský úspěch :-).

Iveta – Olomouc

Pro focení jsem se rozhodla po zhlednutí fotek jedné známé. Nalákala mě hlavně ta skvělá cena, za kterou bych profi fotky nikde jinde nepořídila a také to, že se mi splní jeden z mých snů mít nějaké pěkné profifotky a překvapit tak i mého přítele. Na focení jsem se těšila i měla trochu obavy, ale když jsem se potkala s Peťou, zjistila jsem, že se s ní dá velmi dobře mluvit o čemkoli, jako bychom se znaly několik let. Focení probíhalo v příjemném prostředí, necítila jsem se nijak špatně právě naopak! Z fotek jsem byla nadšená a určitě do toho zase za čas půjdu znovu a všem to doporučuji, jelikož je to příjemná zkušenost si vyzkoušet jaké to je stát se na chvíli modelkou či modelem.

Zdeňka – Zlín

Ze začátku jsem byla nervózní a hodně napjatá, protože jsem nikdy nestála modelem a nevěděla jsem, co mám očekávat! Přístup Peti byl naprosto fantastický a hned po pár fotkách jsem byla naprosto odvázaná a vůbec mi to nepřišlo zvláštní. Šlo to úplně samo. Účesy a make-up kreativní a pózy při focení originální.
Když jsem dostala upravené fotografie, tak jsem nemohla uvěřit, že jsem to já.
Peťu mohu jen všem doporučit. Naprostá spokojenost.

Veronika – Olomouc

Fotografkou jsem byla focena již dvakrát. Focení probíhalo v příjemném prostředí, při focení jsme využily jak mých nápadů, tak nápadů fotografky. Určitě bych to doporučila všem, kteří chtějí zkusit něco nového,ale i těm, kteří chtějí mít pěkné fotky na památku. U focení jsem ocenila i profesionální make up.  Během focení jsem se cítila příjemně a přirozeně. Fotografka byla velmi milá, příjemná, přátelská a vyšla mi vstříc ve všech mých požadavcích. Byla jsem překvapená, že za tak nízkou cenu jsem obdržela tak kvalitní a krásné fotky. S výsledky jsem velmi spokojená a těším se na další spolupráci.

Peťa – Olomouc

Fotografka mi dokázala dobře poradit cenné triky přímo v průběhu focení, tím se podařilo odbourat můj počáteční pocit nervozity z nezkušenosti. Zároveň mi poskytla dostatek prostoru k experimentům při pózování. Myslím si, že se jí dobře podařilo vystihnout moji osobnost. Atmosféra při focení byla kreativní, profesionální, příjemná, uvolňená a nenucená. Celkový výsledek práce je pro mě příjemným překvapením a splnil účel potěšit mé blízké. Všem tuto zajímavou zkušenost a zábavnou spolupráci doporučuji.

Barča – Míškovice

Od počátku svého těhotenství jsem měla sen mít nezapomenutelné fotky „vývoje“ miminka a maminky… sen se nám splnil právě díky fotografce Petře, kterou jsem našla díky doporučení své kamarádky. Před prvním setkání jsem měla velké obavy jak fotocení zvládnu, jaká fotografka bude, kde budeme fotit a co vše mne vlastně čeká v rukou „cizí osoby“. Odpovědi na mé otázky byly během chvilky jasné “ Mám tu nejlepší a nejcitlivější fotografku, jakou jsem si mohla přát! Petra dokázala nafotit „nás“ a nikoliv pro mne neznámou osobu, kterou bych na fotce nepoznala či se jí děsila!“
Jsem velice ráda, že jsem si zkusila „být chvilku modelkou“ ( a zkusím znova..), ale hlavně jsem nesmírně pyšná, že jsem dokázala za pomoci fotografky nafotit fotky, které vyjadřují to co cítím! Děkuji moc Petře za její práci, nadšení a citlivé „oko“ pro lidi, kteří nejsou od přírody modelové.

Michal – Olomouc

Na tohle focení s Peťkou jsem se moc těšil, i když jsem měl trošku obavy, jelikož jsem ještě nikdy s nikým takhle nefotil. Ale nakonec se mé obavy ukázaly jako zcela zbytečné. Fotili jsme v příjemném prostředí, v čase mnou zvoleném a neměli jsme kam spěchat. Focení samotné bylo uvolněné a probíhalo v pohodové atmosféře. Peťa je profesionálka a je vidět, že ví, co dělá. Co se výsledků focení týká, byl jsem velmi příjemně překvapen. Všechny fotky jsou dobře vybrané a pečlivě upravené přesně podle mého přání. V tak zdařilé fotky jsem popravdě ani nedoufal. Vřele doporučuji všem, kteří mají zájem nechat se zvěčnit, ať už jen tak pro osobní potřebu nebo jako dárek pro někoho blízkého.

Patrik a Míša – Zlín

Spoluprace s pani Bradacovou je vzdy prijemna , foceni originalni a zabavne.S fotkama jsme byli my i nasi blizci nad miru spokojeni!Muzeme jen doporucit : ) 

 

Peťa – Zádveřice

Moc, moc, moc děkuji paní Petře Bradáčové Kodešové za focení našich holek – dvounohé a čtyřnohé 🙂 Nikdy jsme na profesionálním focení nebyli, tak jsme nevěděli, do čeho jdeme. Ani já a ani manžel focení na povel nenávidíme.
Přišli jsme do ateliéru a byli jsme oba ze začátku takoví strnulí. Čekali jsme, že to bude
nudné a takové to tady se postav, usměj se teď, sem se dívej atd… Peťa nás ale tak nějak rozptylovala a rozebírala a pak už i ty naše úsměvy a pózy byly přirozené 🙂 Takže super. Fotek bylo stráááášně moc a byly všechny krásné a každá jiná, takže jsme nevěděli, které vybrat. Nebo tedy lépe řečeno, které nevybrat 🙂 I s tímto nám Peťa pomohla – dívala se na to nejen z hlediska profesionálního, ale hlavně lidského.

Nejen my, ale celá naše rodina a naše okolí, jsme z fotek unešeni a nadšeni. V každém případku jsme se nebyli fotit naposledy 🙂 Už teď se moc těšíme na focení další 🙂
Peťu mi doporučil její bratr a také další lidé, kteří se byli u Peti fotit jak s dětmi, tak se svými čtyřnohými miláčky 🙂 Takže ještě jednou moc děkujeme a všem vřele paní Petru Bradáčovou Kodešovou doporučujeme!!!!

Anetka, Tomáš, Šárka – Zlín:  
„S Petrou jsme měli možnost vyzkoušet moc příjemné focení už před otevřením jejího atelieru. Objektem byla tehdy naše osmiletá dcera Anetka. Fotky se moc povedly a radost babiček a dědů z vánočního kalendáře byla obrovská. Od té doby je to naše dvorní fotografka, fotila naši rodinu nejednou a vždy k naší absolutní spokojenosti. Kromě profesionálních a kvalitních fotek má především nekonečnou trpělivost, i s nefotogenickým objektem 😉. Aby předala dokonalé dílo, nehledí na čas, ani námahu. Ideální fotografka nejen pro „ukázněné“ dospělé, ale – a to je moc důležité plus u fotografa – také pro hravé a neposedné děti a co víc, klidně i pro nezkrotná zvířátka !! Máme za sebou v minulosti zkušenost s fotografem, který sice kvalitně fotil, ale z naší tehdy malinké, neustále lozící dcery byl nervózní a v ateliéru se to promítlo na celkové atmosféře a spolupráci při focení. To se vám u Petry Bradáčové nemůže stát. Rakvicovi už i jinému fotografovi rozhodně nepůjdou. Vyzkoušejte!! Šárka, Tom a Anetka Rakvicovi, Zlín
Peťa – Zlín:
„Milá slečna fotografka, která dokáže i dítko v afektu vyfotit a na fotkách vypadá dokonce normálně 🙂. Fotíme u paní Bradáčové pravidelně a pokaždé mám problém nevybrat všechny fotky, ale jen některé. Fotí moc krásné těhotenské fotky, fotky miminek a zvládla i naši uslintanou dogu.“
Barča – Zlín:
Je to velmi milá paní fotografka, jde poznat, že ji to baví, úžasný přistup, velmi dobrá kvalita fotografií, hlavně poradí jak by to bylo nejlepší, velice jsem byla spolu s kamarádkou velmi spokojená. Ráda se tam budu vracet.
Zuzka – Zlín:
„Focení u Petry v ateliéru bylo naprosto skvělé. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a i jako člověk nezvyklý stát před objektivem fotoaparátu jsem se velmi brzy cítila uvolněně a přirozeně. Tato pohoda pak vyzařuje i ze všech fotek. Jsou krásné :-)“

Martin – Zlín:

„I když raději stojím za fotoapáratem, než před ním, tahle nová zkušenost byla moc fajn. Peťa měla velkou trpělivost nejen s námi, ale i s naším nezbedným domácím mazlíčkem. Jediným skutečným problémem tak nokonec bylo vybrat ze spousty krásných fotografií jen několik do fotoalba.“