Home » Ceník

Ceník

V ceníku uvádím cenu za 1 fotografii. Výsledná cena focení se tedy odvíjí od Vámi vybraného počtu fotografie k úpravě.

Z nafocených fotografií si vybíráte z náhledů ty, které se Vám nejvíce líbí, ty pak následně projdou – jedna po druhé – pečlivou úpravou (korekce barev, kontrastu, retuš, oříznutí fotografie…). Upravené fotografie dostanete na CD s potiskem. Každá fotografie bude na CD ve třech verzích (barevná, černobílá a jinak barevně laděná).

Focení dětí, rodinné focení, domácí mazlíčci

Cena za 1 fotografii: 149,- Kč 

je možné vybrat libovolný počet fotografií

Cena platí pro 1 – 3 osoby, pokud je na fotografii 4 a více osob, pak se k celé zakázce připočítává částka 300,- Kč z důvodu větší časové náročnosti retuší a úprav.

Newborn – focení novorozeňátek

Focení novorozeňátek může být časově náročnější, proto je vhodné s tím počítat. Většinou čekáme, než miminko usne, pak potřebuje nakojit, utěšit apod. Proto si, prosím, na focení vyhraďte minimálně 2 hodiny. Na focení doporučuji vzít přebalovací podložku, náhradní plínky, dudlík (pokud používáte) atd.

Pokud chcete nafotit novorozeňátko i se starším sourozencem, je vhodné, pokud vás doprovodí partner, babička či kamarádka a po nafocení společných fotek se o staršího sourozence postarají, abychom zvládli nafotit i samotné miminko.

V ateliéru je k dispozici mnoho rekvizit (pletené čepičky, čelenky, newborn plstěná zvířátka, oblečky, kožešiny, plyšáci, košíky…)

Cena za 1 fotografii: 169,- Kč  (je možné vybrat libovolný počet fotografií, konečná cena se odvíjí od počtu vámi vybraných fotek)

Portréty, akty, glamour, fashion

Na focení je nejlepší přijít už nalíčená a načesaná, ať se můžeme co nejvíce věnovat focení.

Cena za 1 fotografii: 149,- Kč  (je možné vybrat libovolný počet fotografií)

Svatební focení

Ceník svatebního focení je spíše orientační, balíčky lze libovolně nakombinovat. Vše se domluví na osobní schůzce, kde si řekneme Vaše přání a představy focení, harmonogram dne atd. Ke každému páru přistupuji individuálně a snažím se všem jejich velký den zpříjemnit, jak jen to jde. Proto je osobní schůzka vhodná, abychom se trochu poznali a také i proto, abychom se detaily nezabývali ve svatební den.

Poslední dobou se lidé snaží na svatebních fotografií šetřit, ale když se nad tím zamyslíme, tak za půjčovné šatů na 1 den kolikrát dáme i 14 000,-Kč, za hostinu daleko více….Šaty vrátíme, jídlo sníme, pití vypijeme, ale fotografie jsou něco, co nám zůstane na celý život….

Balíček „A“

příjezd na obřad, obřad, novomanželské foto

Cena: 5 000,- Kč

Balíček „B“

příjezd na obřad, obřad, skupinové fotky, novomanželské foto

Cena: 6 000,- Kč

Balíček „C“

ranní přípravy (příprava nevěsty a/nebo ženicha, oblékání nevěsty, dění u nevěsty či ženicha doma), příjezd na obřad, obřad, skupinové fotky, novomanželské foto

Cena: 8 500,- Kč

Balíček „D“

příjezd na obřad, obřad, skupinové fotky, novomanželské foto, oběd novomanželů (v podstatě jde o stejný balíček jako balíček „C“, akorát je na Vás, zda chcete zachytit ranní přípravy nebo raději první společný oběd novomanželů)

Cena: 8 500,- Kč

Balíček „E“

ranní přípravy, příjezd na obřad, obřad, skupinové fotky, novomanželské foto, tradice, společný oběd novomanželů, část hostiny, krájení dortu

Cena: 10 500,- Kč

Balíček „F“

ranní přípravy, příjezd na obřad, skupinové fotky, novomanželské foto, tradice, první společný oběd novomanželů, hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, tanečky a večerní zábava, raut

Cena: 12 500,- Kč